1 tatil bulmuyor diyorlar tabii orada ben arada öksürüyorum

Admin

Administrator
Staff member
dinleyenlerden özür dilerim herkes gibi Şahika bu aralar herkes hasta üzmemeye çalıştım bu şeymiş Geçen gün televizyonda bir uzmanla sohbet ettiler bu işte hepimiz öksürüyorum ama kurulu yoksunuz öyle gidiyor hani Ateşim yok bir şeyim yok sadece Öksürüyorsun falan adam çevirdiler diyor adam dedim dedi Tabii uzmana bununla ne İstanbul bulaştı diye bir şey olduğunu iddia ediyor bu diyor İstanbul'da görünüyor diyor ki partikül miktarından açıkçası böyle diyor bir girmesi gereken Biz diyor durumlarda haksızlık var Yani kendisi

yıllardır bunu araştırmış Çocuklar da büyükler de böyle de bir iddia var şimdi Havalar soğuk insanlar daha çok iyi atmaya başladılar Bir de egzoz dumanı düşünmedim Tabii evden çıkan bacadan çıkan pislik soba nostaljisi odun da at arabası ile gelir herhalde ya sobanın güzel yanı çoktur onun üzerinde kaynayan çaydanlık Tişört hala bugün Tabii bizi dinleyenler vardır Ne diyelim Allah kolaylık versin ama tabii sen zaten altında et gölgenin altında kalan bitkiler ölür ama yani o bölge dışındaki bütün bitkiler de rahat rahat yarışları şimdi bazı çiftliklerde

işte hani paneller oluyor ki misin değilse paneller bir yere yansıtıyor bir ortak bir noktaya yansıtıyor enerjisi tek bir noktaya odaklandığı için o aradan geçen kuş havada kızarıp düşüyor Ne diyorsun sen de görmüyorsun Ama elini uzattı Hani ikimizi de bunlara itiraz ediyordu ya onun bir açıklaması var hani Şu nedenle şu Ama tabi bu halkın arasına girip bir şey yatıyorlar böyle medya ile falan gaza getirdin mi Olabilir bu bu da neler dönüyor müsait işte birilerini tavlıyor onlar falan filan dolayısıyla böyle Burada da başka bir hesap olabilir basına bunun

eğlenceli kısmı yansımıştır da arkada işte mackenzie derin çiftliğini falan şehir olabilir kavgası şimdi sesimizi dinleyen bir makinanızı vardılar yoktur öyle yazmaya geçiyorum artık idare edecek bir hata artık ama bir de bir şey diyeceğim bana 4 de o kadar iyi ki şu andaki hali ne yapacaklar çok merak ediyoruz gördüm ilk senesi boşa boşa geçti hatalardan Ben bir şey yok ama oldu her şeyi düzeldi ve bu arada Tabii şu da var 4 ile birlikte elde edilen birikim o hataların düzelmesi de elde edilen birikimin ve dostluğun da yansıdığını ben