düşünüyorum Çünkü ben çok tertemiz gidiyor teki yani

Admin

Administrator
Staff member
o günleri Hatırlamıyor alım döküyordu ya sen de etmişsin İşte bu müthiş ize'den adamlar o vardı bizim gibi neyin ne olduğunu muhteşem şekilde YouTube'da nasıl adıyla nedeniyle yayınlıyordu şeyler açıldı O sorunlar açıldı İşte bu Sunucunun tazelenme hızı oyun dünyasını yenileme hızı falan arttı firma çekingen davranıyordu cesaretlendirdi olduğunu gördüm 5 herhalde mutlu ederdim herhalde olalım Bilmiyorum ya işte Tayfun toz ne çıktı Benim de beklentilerini seferi çok konuşmuştum Teknosa Yayınlarından çıktı güzeldi de öyle hataları da

önemli durumda değildi ama çok kısa sürede sıkıldı ve unuttu gitti işte o yüzden ne bileyim gittiğini falan çok beğendim yani Biraz zorlarım zorlanmış gibi parkta oynarken Hiç öyle sıkıntılar yapalım içine giriyorsun Eyüp alıyoruz fakat Amerika bir kıta ülke değil çok büyük bir alan olur da ilk başta Kaliforniya yapmışlar yollarını Belli ki de eklenecek diğer bölümler Normal tabii ki buradaki kamyonlar Amerika yollarındaki markalar hem görüntü model olarak markalar Umarım Normalde Avrupa'da yaşadığımız yok Volvo neydi Ali niye 1 Euro Truck diye bir

kavram var niye yola bıraksın dedin şimdi çeşitli ülkelerde kamyonların uzunluğuna sınırlamalar var Avrupa yollarındaki kamyonların çekicilerin şeydir Hani bir burun gibi olur deniyor motor altında çoğu eyalette böyle bir sınırlama yok oradaki kamyonların motoru ucundadır burun gibi bir kasımdadır genelde kabine arkasındadır Hatta o kapının arkasında da bir ufak bir ev büyüklüğünde sürücünün hakikaten yatacağı kabini vardır Bu yüzden Amerikan çekicilerin sırlarının değil çekici kısmının uzunluğu bizim yollarımız daki öyle çift dingilli

kamyonlar falan kadar dorsesi de ona göre oluyor böyle hani bu dediğim gibi kısıtlamaların falan şey Avustralya'da iki tane doğru satıyorlar icabında falan yansıtılacaktır Şubat 2016'da ortada gözükmeyen bilirim bir de isterim Çok Evet burada daha için yeni konuşmuştuk yeniden yapıldığını falan efsane bu sefer falandı yok yepyeni bir oyunda devam edecek yine Tabii işin içinde yapay zeka var Birazcık herhalde tahmin ediyorum ki Komplo teorileri yine olacak hackleme işte Yapay zekaya karşı savaşma falan filan söyle kavramlar