dedik ile bir Ben video yazabilir böyle şey etekli

Admin

Administrator
Staff member
çalışa biliyorsunuz bir Bence Önemli olan taş ama böyle bir makine alıyorsunuz alabileceğiniz en iyisi Burak dakak not desteği de var Kendini tanıt o şekilde spordan izlemek istiyorsanız dosyası yapabilirsiniz yada oldu Biz de kullanabilirsin Aşk 165 de destekliyorlar da onu da değerlendirmeye başlamak lazım Sonuçta diğer kahramanların da öyle bir avantaj sağlıyor son olarak ısınma sorunu var mı hepsinde var bunda da Konuşarak kapanacak bu noktada ve buradaki sorun aslında seni sapanbağları değil ne zaman olacağını bilemeyiz O da

işte ortamın dışarıda mı seçiyorsun istedim ona ortamda mı çekiyorsunuz buna bağlı ben kendi evde olduğumda çektiğimde 45 dakika kadar 1080p çekebildim budur işte 15-20 dakikada 4 kalori ile bağlayıp iki tarafında da canlı yayın yap canlı yayında 2 saatten fazla performans bekliyorum onu söylemem lazım Çünkü o esnada karta kayıt yapmıyor ama orada da ısındı Bence yine o da daha sonra düzeltilecek oyunculardan bir tanesi olacaktır karta kayıt yaparken her zaman daha çok tanımak ile Çünkü orada işlem yapıyor zaten

işlemcisini Ama şunu söylemem lazım kendine göre bir yer ki uzun tekrar yapıyorsunuz biter canlı mıdır cansız video kamera her zaman orada avantajlı zaten video kamera diye bir şeyin olmadığının farkındasınızdır geldi hala devam ediyorlar sadece onların eğer herhangi Tabii ki bunlar Özünde fotoğraf çekiyoruz Hala video her zaman ikinci özellikleri daha geriden gelen özellikleri bunda da Sonuçta uzun süre çoğunu da yetecek kadar video çekebilecek mi zaten kepçük tersine bağırıyorsun orada ortamı da birazcık limanda başlarsınız uzun

sürer Reis yaparsınız ne olacak yani kendi işini yap gerek yok demek yükle kablosuz bağlantı renkleri var Kuzenler uygulamasını isterseniz buradaki görüntüleri arttırır hemen paylaşabilirsiniz orada da işte birazcık daha paylaşmaya uygun daha küçük boyutlara paylaşabilirsin sitelerinizde paylaşabilirsiniz o aktarabilirsiniz of size kalmış bulup deftere var böyle Sinan'ın şekilde bağlı biliyor wifi ve Bluetooth beraber video kalitesini değerlendir Sen de göreceksin zaten örneklerini gayet memnun kaldım birazcık da taktığımız Ben Seda alakalı