hakikaten çalıştığı zaman güvenli bir şey iletişim

Admin

Administrator
Staff member
teknolojisi Hatta dedim ki biliyorsunuz Çünkü çok kullanılır hep açık falan çıkar demiyorum ki ya bunun böyle açıklardan bir türlü kurtulamam Aslı'nın bir türlü düzgün olmamasının nedeni bu istihbarat kuruluşlarının bu projeyi tabaka etmesi açık kaynaklı proje deniyor ki Tabii ki yani Komplo Teorisi bazında Yani bunun şeyi yok oyuncuları şehir isimlerim açık şekilde yok konuşulan iyi niyetli amatör program gibi baskı yapıyorlar Düzeltmeler yapıyorlar geliştirmeler yapıyorlar açsa bu yıllarda sürüyor Güven teşkil ediyorlar daha sonra

çaktırmadan Bu projenin içine kendi kötü niyetli kodlarını arka kapıları ya da işte projeye sabote edecek bir şeyleri ekliyorlar ve bütün Projeye olumlu eklem filler yapan adam Güven kazandığı için onun toplarını çoksa fazla araştırmacı Gözde bir yerden sonra bakılmaya başlanıyor oradan sabote ediyor Neyse Sonuçta Hani bilinen bizim balkon faturası de Ağzına girip bir şeyler yapıyorlarsa da değil Bence olabilir yani bu hiç kimsenin işine en başından böyle şifresiz düz iletişim olarak kurulmuş olması temelini böyle atılması salakça bir şey

diyor ki 50 sene önce noktasına yine geliyoruz 2015/2016 model internet lazım olmuyor Dipsiz Kuyu aydınlatma sistemi var kendisinin olmayan ampulleri çalışmaz hale getirmiş Ama bu büyük bir isyan getiriyor Çünkü standart bir şey hani bunun yayılmasını falan istiyorsan akıllı ev akıllı ev teknolojileri falan nasıl sabote ediyorsun hani tam olarak olsaydı anlardım birileri tersine Mühendislik getirirsin geliştirdiği sistemi kırık uyanan adam kendi sistemini korumak temel donanımına böyle eklentiler üretiyor bozul Ben bunu bozarım çomak

sokar bozarım yapacak gibi bakalım bu konu uzayacak mı gidiyor caddelere Deneme amaçlı çıkacağını söylüyorlar porçözün hibrit hepsini herhalde önümüzdeki 5-10 yıl içinde bu kadar gürültü çıktığına göre yavaştan göreceğiz gibi geliyor bana artık burada herhalde önündeki en büyük engellerden birisi insan boyutunu açmak geçmişteki sohbetlerimiz den birinde konu olmuştur Metro kendi kendine gidiyor içinde duruyor çünkü onu göremezsen insanlar Tedirgin olacaklar Hatta biliyorum ki bazıları dinleyeceksin O yüzden oraya bir yüz koyman gerekiyor Hiç olmazsa beklemesi gerekiyor 1000 türlü huzur dile getirmiş oğlum