kaliteli görüntü veriyor güzel görüntüleri Ama

Admin

Administrator
Staff member
çoğu kişinin tahmin ediyorum kullanıcı her şeye gideceğiz Sen olacak o da işte böyle her yere her yöne dönebilen açıda olduğu için gayet kullanışlı hem bazen işte şöyle kaldırıp bakmamız gerekiyor bazen yere yapmak gerekiyor işte bunu böyle kullanırsanız yazmaktan kurtarıyor kurtarıyorsun Bir de artık sadece kendini çekmek var Fotoğraf makinesi ile çekmek biraz zor çünkü orada değil gövdeden titreşim engelleme sisteminin devreye girmesi kurtarıcı Çünkü Öteki türlü çok fazla titreyen bir video ile karşılaşabilirsiniz gövdeden titreşim

engelleme sistemi aynı zamanda Levent'teki yer varsa onunla beraber çalışarak 6.30 Gizem ile yerde dış engelleme sistemi sonucu sağlıyor Söyle bakalım önceki 26 megapiksellik bir kamera dan bahsediyor için fazlasıyla yeterli çocuğumuz olduğunu düşünüyorum de bir kamera Dolayısıyla klipleri değil bir buçuk diye düşünebilirsiniz 4K videolar 60 kare çekim var 4K 60 var şu an ekranda görecek miyim 1080phd 240fps kadar çıkabiliyor ki bu da ağır çekim için güzel bence de eğer onun dışında Tabii ki video çekimi otlarında detayları

sefer kırılımları var mesela 400 megabit yani çekim destekliyor 4 kaldı Onun da tabii bazı çalıştırma uzar çalışmadığı bol bol var ama 200 saniye çekim kalitesini hiç olmadın da kullanabiliyorsunuz o da yine önemli bir şey Çünkü bazı makinelerde o seçimler seçimler bilmezler 1080hd çekeceğini Seyit bazen daha kaliteli çekmek için gerekmediği halde 4 tane 4 tane çekmek zorunda kalabiliyoruz çekim sonuçları da gayet aklı verecek Tabi bu dört Kağıt kaydı bu kadar yüksek kaliteli kaydı nereye yapıyor kendi kartına yapabiliyor

Eskiden dışarıya bağladığımız bir lacivert yazma bağlayarak bunları yapıyoruz artık teknoloji oraya kadar geldim evdeki atık içindeki eski kartı yapabiliyoruz ama orada bir günlük bilet üzerinden 42 olarak dışarıya dahili D400 11 Ulan Eğer bizim buradaki yazıyı kaldırayım yemek kablosunu adaptörle takarsınız adaptörler kalın olduğu için aynı anda taksiyi tanışmamıza engel olur buraya gelince kablo bulmamız lazım onu da o tarafını şimdi gösteriyorum ancak o zaman ikisini birleştirip sağlayan biliyorsunuz Bir de mutlu et yemeği