kullandığınızda lan tabii kontrol Şahin Biraz daha

Admin

Administrator
Staff member
ağır olduğu için daha daha iyi bir performans bekliyordum daha Yumuşak bir geçiş Beklerken hareketlerde birazcık kendi Kararınızı verin ama belli ki buna Daha sonra merak testleri gelecek Bu Buk iyileşecek böyle bırakacaklar Islanırsın Sonuçta yeni bir teknoloji Bu proje için Dolayısıyla dert gelişim olacaktı Ben de takip edeceğim dedi Abla şu anda Hadi git hiç kullanmıyorum gölgeden işten geldim sistem gövdesinde barındırmıyor daha iyi daha da iyi olabilir Oradan bir lens kullanmanın avantajını kesinlikle görüyorsunuz üstü

gitti çalıştığında iyileşme bariz oluyor Bir de isterseniz bunu da yazılımdan Double telefonlarda olduğu gibi crop yaparak Ekstradan bir fayda sağlayamazsınız haber yok olayını pek sanmıyorum çünkü grubu Ben yazılımda da yapabilirim daha sonra çektikten sonra kulaklık yazılım Tarsus O çok şey lazım olursa kullanırsınız bizim istediğimiz program olmadan yazılım bir daha listesi olmadan düzgün bir şekilde yapmak bunun video ve fotoğraf çekme modları ayrı Şuradaki tekerden yapıyorsunuz ve ayarlarınızı böylelikle

birbirlerine karıştırıyoruz o güzel bir şey ayrı ayrı menülerde video 5 fotoğraf çekim ayarları duruyor Bu güzel diğer güzel onun Sudaki tekerlerin en önemli ayarları içeriğinizi posta lastiğinden bütün okuldaki Mode tekerine ve şubesi ile tekeri ne kadar ki onların da altlarında ekstra ayarlar var seri çekim 15 kare mekanik şakırdar 15 kare çeker ederek yolda heceli özelliği de var burada şeye dikkat edeceksiniz son aslında ama burada yok sığmamış Ne yapıyorsunuz getiriyorsunuz Bu sayede artık bu teker devreden çıkıp Şuradaki tekerle kontrol

edilebilir hale geliyor ve diğer başlangıç kutusunda 160 Onun da daha aşağısı var o da yine aynı yöntemle ceye getirilerek yapılacak bir de dedi otomatik seçeneğimiz var ve Tuşları kilitle ne biliyor yanlışlıkla hareket ettirmeyin diye burada bir şey var suçlara yani Şimdiki değerleri Gece karanlıkta şekilde fark aydınlatmaları yok o zaman da ne yapıyorsunuz burada işte seni tuşu var Ona bastığımızda ben buradaki ekrana Zaten ayarlar geliyor oradan hem buradan yaptığında hem de doğudan Dokunmatik olduğu için üzerinden bunu