kurman lazım ayarlarım hiç değişmiyor Onlar alıyorlar

Admin

Administrator
Staff member
ama eklentilerde falan sıkıntı çıkar hepsi 64 litre çalışmayacağız kendisi söylüyor bunda da bu arada hep belki görmüşsünüzdür mph diye bir şey var herkes bitlerinden bahsediliyor bilmiyordum bunun açılımında Açıldı da şeymiş çok beğendiğin varsa çok abla çalışıyorsan tarayıcıların Hepsi Deli miktarlarda bellek tükete biliyorlar Chrome zaten şöhretli bu konuda ama faiz olsa hiçbir zaman bellek tüketiminde öyle tasarruflu ya da başarılı olmadı 30 gibi Duygu lamalar Bildiğim kadarıyla 2 GB kadar belleği senden ayıra biliyorlar onu derlerken özel

bir bazı ayarları servisleri kullanırsan 3 gigabayt desteği geliyor zannedersem Ama zaten 32 bit sistem de o kadar güzellik olmuyor Neyse iştesin 64-bit işletim sisteminde 64-bit Fireball koşabilir bellekte varsa söyle 16GB hem de bellek varsa istediği kadar 3 GB 4 GB belleği kendisine ayırabilir kullanabilir Bu arada hala üzerinden çalışıyor Bu sondaki büyük adımında Chrome görev yönetici şeyi görürsün tamam bir tane vardı onuda bölecekler O yüzden de bir de çekirdekler farklı şeyleri işleyebilecek yani Siz tam döktüğünde

hepsilazer görüştüğünde bütün pencerelerde 10 penceresi de olsa hepsi geçer farklı iş diziden ayrılırsa göçen götürecek sadece sonraki 1 adımda bu olacağı söyleniyor sene 2016 oldu artık bunları konuşuyor olmamız da birazcık mozilla'nın ayıp oldu diyelim çok az da olsa şimdi az önce varsa ona bakıyor sen sen onu alıyor Facebook falan o da açık Beta haline geldi Ben hatta kendim denedim bir kalp sende olsa diğeri de işte sorunsuz çalışıyor önümüzdeki günlerde yavaştan Teknosa ile falan da uygularız artık çünkü ve Bindik bir yer

burası güvenli gezmeli sağlamak istiyor herkes şimdi sunulan sitelerde senin tarayıcı sunucuya ilk eriştiğinde sunucu ile tarayıcı arasında bir el sıkışma bir tanışma süreci yaşanıyor Bir Birbirlerine kartvizitlerin veriyorlar sertifikalar değiştiriyor Ve ondan sonra bir arada şifreli bir bağ kuruluyor iletişim bağı kuruluyor Normalde bu yok düz şifrelenmemiş şekilde sunucuyla senin makineni iletişi your ve araya kulak kabartan birisi bütün o iletişimi alabiliyor böyle işte Amerikan hükümetinin Enes birini gibi kuruluşların en nefret ettiği çek Çünkü