Maalesef çok çok olduğu için en ufak bir oynadı

Admin

Administrator
Staff member
değerinden çıkmaya müsait kilidi Yok Bunların O yüzden ona dikkat etmek lazım hepsi üzerinden şarj olabiliyor bu kamera ile içinde bir adaptör koymamışlar zararı yok ama şunu unutmayın çekim yapacaksınız tek Filmimiz var bitirdiniz Tabii makine aynı zamanda şarj cihazları düştüğü için ne oluyor makine kullanıyorsunuz pilini şarj eden şarj ederken araya cep ara verip adaptörünü almanız gerekiyor zaten bir hafta da alacaktım Çünkü 2. dindirecek En azından Video çekerken ama işte bu aynı zamanda sürekli elektrik sağladığı anlamına da

geliyor Dolayısıyla Hani bizim bu kullandığımız pek dillere sahte pilleri film görünümlü elektrik bağlantısına ihtiyacınız yok Hepsi bağlı olduğu sürece video çeker misin video konusundan devam edeyim Çünkü artık 2020 senesindeyiz fotoğrafçı Özbek bir makinanın fotoğrafını ölmenin yeri yok herhalde Çünkü o tarafı Başaran yanlış yazdı zaten kapıdan sokmak kimse zaten hocanın yaptığı geçtiğimiz senelerde inceleriz modellerinde de fotoğraf Ben çok memnunum ama indir konuşacağız Tabii ki ilk başta bir fotoğraf atacağım

video kısmı üzerinde Diğerlerine kıyasla geriden geldiği bir konu olduğu için hani ikide üçte Baya bir oturdular bu işi Ama x4s artık tam olmuş çünkü şunu da söylemek lazım vakitlerde Fersah fersah ilerleyen ve Çünkü Önder o kadar bir boşluk yok yani böyle video Derya denizde herkes böyle böyle değil adım adım çok yavaş yapıyoruz İlerleyen bir şey dolayı size gerizekalı anda bir noktada yakalıyorum beklerim burada da işte 4K 60fps gelmiş 60 kare kullanmazsanız Arif Burak yapmadan bunu tamamını kullanarak çekim yapabiliyor

musun tation engellemiş olması bir avantaj Fakat şu andan Ben videoyu çektiğimde işte haziranın sonlarında yakışıyoruz %100 çalıştığını yani bez olduğunu söyleyemem bu hala Belli ki daha oturtulacak onu da atlamaya afetleri gelecek şöyle Hani özel ki ben kendimi çekerek yaptım şimdi kaç tane şekli var onu şimdi böyle şunu yapmanız gerekiyor Bunlar güvenip niye video çekmiyorsunuz zaten kendini Zinde bir kızı var işte tam yaparken buna dikkat edin ama eğer hani ödeme denizler mesela kendini çekerken yeni İskenderun