sebep oldum mikroskopta Evet haklısınız deyip

Admin

Administrator
Staff member
araştırmak için geri çekti geliştirme sürecinde biliyorsun Daha önce de bunun gibi bir olay olmuş da bir güncelleme geri çekilmişti Çünkü Şey yapıyordum o güncellemeye geçersen bir daha güzellerini alamıyordum telefonu sıfırlamadan gerekiyordu 8'e dönmem gerekiyordu falan filan sıkıntılı durumlarda yine bir şeyler yaşanmış böyle Tabii ki Asıl sorun Windows 10 mobile tamamı ile garip duruma gelmiş olması lazım Hala çıkmış değil hala işte geniş güncellemesi geliştirme sürümü falan filan yayınlanıyor insanlar preview preview

sürümlerini test ediyorlar falan ama Lumia 950 ler çıktı 950 bununla geliyor o zaman bu telefon bitmemiş Tamamlanmamış görüşürüz sistem ile satılıyor her bunun başka başlamış yok çok çok şu anda Telefonlarımıza en iyi olması lazımdı O komple yalan oldu Windows 10 mobile 2016'ya kaldı ya Ben niye alayım ki Biz pişmemiş 950 Yani bütün Bizim ofisimize de gelecektir inceleme için falan ama ben bunu nasıl yorum diyeceğim ki araba alıyorsun motor uzun geliştirilmesi daha bitmemiş diyorlar ki ya Süper bir motor

olacak içine koyacağız Önümüzdeki aylarda Ama sen şimdi kaportayı al götür parayı da öde Bütün parayı öde burada bu kadar yani sonuçta kaç tane cihaz hedefindeki cihazlar belli Evet hepsi de senin Hepsi de şimdi şeyi de markason hd-88 ikisini de zaten 8 tane biliyorsun terk edildi gitti unutuldu 8'de atıksu güncelleme aracı falan onu da tanıyor Hamza sıfırlı Ya biliyor hani bir O vardı zaten onu da içine aldı ama şu niye olmuyor bu türlü türlü niye böyle gariplikler yaşanıyor En azından şey çok şaşırtacak 950 de piyasaya çıkmazsa çok

şaşırtacak şimdiye kadar böyle bir şey görmemiştik işte kullanıcılar 2016'yı bekleyeceğiz herhalde Şubat falan gibi güncelleme gelecek biliyorsun O güncelleme Apple da olduğu gibi Tamam bugün Çıktı olmuyor Sen bazı yerlere geliyor bazı yerlere gelmiyor falan filan öyle söyledim bakalım neler göreceksin bak Sen şu anda herkes gibi Windows 32-bit kullanıyorsan O kendini 64 Bite terfi etmiyor toint32 bittim güncellemelerini alacağız saat 34 BT Sen kurarsan onun yanına kuruluyor Yani fahire bir uygulama oluyor onu kaldırıp firefox'u