yapabilirsiniz Hatta odaklamayı da isterseniz buradan

Admin

Administrator
Staff member
parmakla yapayım odaklandığını yere çeksin hemen bastım bir daha buradan arabasını falan o da var ama ben öyle yapıyorum ben çünkü yapacağım şu an önce kokusu ayarlıyoruz okutmak tadını seçiyorum Daha sonra da sorma çekiyorum okut demişken bunun sıkıştırdı artık gözün göremeyecek kadar hızlı makineler yani orada halifelikte klinik olsam böyle ölçerken illaki Biri diğerinden yavaş durma Ben artık Gözünle gör 30 farkları çok anlamıyorum ben şeye bakıyorum O bir şeyi nasıl takip ediyor O benim için daha önemli Şu anda 100

takibinin gözden yapabiliyor ve genelde Fena değildi videoyu Biz zaten canlı yayında ben keşfetmiştim işte 41 aratırsanız içeride bir canlı yayında bütün 2 saat olunca bulunma check-in yaptım O esnada bütün git gelleri kokusu performansını görebilirsiniz Ne yapıyorsun yeniden toparlamak gerekiyor toparlama videoda gözüküyordu canlı yayında zaten gözüküyor işte onun yüzden yaparken gözünüze O da getirdiği sürece tek kaçırmıyor Biz çok hareket etmeyeceksiniz güzel ama o gece takibi konusunda zayıf yani orada bir objeye

kimsenin falan Ben bunun farkındayım adeti bittikçe ben ona kendimi adapte edeceğim Bunu da zayıf şu anda takip edeceksiniz ve kamera ile takip edeceksiniz o nokta boyunca kendimiz takip edeceksiniz okey o şekilde telafi edeceksin ama çok fazla deyince ayarı var mesela şu an beni çeken kamera yi kamera beni çekiyor Araya bir şey girse şurada benim elime kokusu olabilir Biz o yüzden bana yaz okulu buraya kutlanabilir buna engel olmak için 30 geciktiren ayarlar var Göksun kaç saniye bekle Yani araya bir şey girdi Hem onu görüyor

ama bekliyor o orada kaçarsa böyle gitti benden kokulu kalmamış oluyor bir olmasaydı bu çıkacak tekrar bana gelecek bu kadar ince ayarları Şimdi mikrofon ve kulaklık değerlendiriliyor çekerken mikrofonu yönlendir zaten bariz belli konuşa buna mikrofon bağlamak gerekebilir ayrı yere kaydetme oğlum girişi bu kadar kulaklık enteresan diyor Onun için de bir şey veriyorsunuz O da işte ses kaydını dinle can sağlığı önemli bir şey çift bu makineye bu makine eskisine oranla her iki kartta birden video yazabiliyor Yani birine video birine fotoğraf